Zvlčila jsem

02. 06. 2011 | † 15. 03. 2013 | kód autora: sSR

Mám za sebou celkem dost zkoušení. Vlastně úplně upřímně jsem po ukončení necelého čtyřletého vztahu zkoušela. A zkoušela a zkoušela... Nešlo to zakotvit. Nějak jsem vypadla z rytmu vztahů a spadla do rytmu "lásek" na jednu noc - spíše jeden den, jednu schůzku. Ne vždy jsem toho dotyčného už neviděla, ale na 99% jsem ani neměla chuť je vidět dále. Nebyl v tom ani tak chtíč si užít, spíš si dokázat, že za něco stojím, že jsem žádaná. No, to jsem si dokázala. Ale ten pocit vnitřní prázdnoty to nevyplnilo.

Jak jen to je? Když má chlap hodně žen, je borec, když má žena hodně chlapů, je děvka? No, tak v tom případě být chlap, jsem fakt borec. Ale to není nic na chlubení!!!

Takže abych to rozvila. Skóre bylo vždy na straně chlapa, ten si to užil pokaždé. Já jen jednou, může za to kamarád. Každopádně užívala jsem si to úplně jinak. Ta bezmoc chlapů, když jsem byla nad nimi já, když jsem vše určovala já. Ten jejich pohled... No, to asi stálo za to.

V hlavě mám všechyn vzpomínky uchované podle vymyšlených názvů. Třeba kuriózní byli kláda a babykarotka. Nebo kousavec. Pak mi z hlavy nezmizí lapič. Ten opravdu ne - ne, není to tím, že byl byl tak úžasný. Ba naopak, krutě namyšlený, krutě nadržený a z toho vzniklo stvoření, které byl mohla nazvat citovým upírem v oblastní sexu. Nebo jeden, který sbíral skalpy a mně se tak dlouho líbil, až jsem podlehla. Toho lituji. Opravdu. Bylo to totiž hrozný!!!!!!!

Když tak na to myslím, co si asi říkají oni o mně
 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.